24фудбал

Неверојатен гол на Фернандо Торес! (ВИДЕО)

Фернандо Торес постигна маестрален погодок против Селта, ја смири топката и го лобуваше противничкиот голман свртен со грб кон неговиот гол.

Видео

Мајсторија на Фернандо Торес, погледнете го ремек делото на шпанскиот напаѓач: