24фудбал

Само слатко се насмеа кога виде во која група му се падна клубот! (ВИДЕО)

Најискрената реакција од вчерашната ждрепка за Лигата на шампионите ни доаѓа од претставникот на Славија Прага.

Лига на Шампиони

Славија Прага можеби имаше најмалку среќа во ждрепката од сите, ќе игра во група заедно со Барселона, Борусија Дортмунд и Интер. А реакцијата на нивниот претставник беше повеќе од оригинална. Човекот слатко се насмеа.