24фудбал

Луда сцена: Даер излезе од терен и отиде до тоалет, Мурињо тргна по него (ВИДЕО)

Чудна сцена се случи на мечот меѓу Тотнем и Челси, Ерик Даер излезе од теренот, најверојатно имаше потреба од тоалет, а Жозе Мурињо тргна по него во соблекувалната да го бара.

Англија