24фудбал

Страшен волеј во Бундеслигата, како му легна...! (ВИДЕО)

Јусуф Полсен од Лајпциг, постигна прекрасен гол на гостувањето кај Аугсбург и ја потврди победата од 2-0 за својот тим.

Германија

Еден од најубавите голови кои ќе ги видите ова коло, спектакуларен волеј.