24фудбал

Светското првенство со 100 ЕУР бонус на BetAdria

Од 14 јуни до 15 јули 21. Светско првенство ќе се одигра во Русија. Најдобрите репрезентации на планетата ќе играат за престижната титула и ќе бидат одиграни вкупно 64 натпревари.

СП 2018

За Светското првенство во Русија, BetAdria Ви нуди 25% депозит бонус до 100 ЕУР за следниот депозит. Понудата важи за сите стари и нови корисници. Не ја пропуштајте убавата можност да го зголемите балансот на Вашата сметка.

Фаворитите секогаш се истите. Германија ќе се обиде да ја одбрани титулата освоено во Бразил пред четири години и другите финалисти од 2014 година исто така ќе бараат голем резултат. Турнирот во Русија ќе биде последна шанса за Лионел Меси да го покори светот со Аргентина.

Шпанија и Франција исто така имаат големи генерации, Англија, Белгија и Европскиот шампион Португалија ќе бидат тимовите кои треба да се победат, но најголемиот фаворит е Бразил. Нејмар и другарите ќе се обидат да му ја донесат на Бразил шестата Светска титула, прва во последните 16 години.

BetAdria Ви нуди одлични коефициенти и голем број на различни типувања за секој натпревар. Уживајте во фудбалот и правете пари со BetAdria.com.